aboutus

Zhejiang Xinsheng Sanitary Ware Co.,Ltd

Zhejiang Xinsheng Sanitary Ware Co.,Ltd Zhejiang Xinsheng Sanitary Ware Co.,Ltd Zhejiang Xinsheng Sanitary Ware Co.,Ltd Zhejiang Xinsheng Sanitary Ware Co.,Ltd Zhejiang Xinsheng Sanitary Ware Co.,Ltd
1 2 3 4 5
نوع کسب و کار: سازنده
صادر کننده
فروشنده
صفحه اصلی بازار: آمریکای شمالی
آمریکای جنوبی
اروپای غربی
اروپای شرقی
آسیای شرقی
جنوب شرقی آسیا
خاورمیانه
افریقا
در سراسر جهان
مارک های: ANGEWELL
تعداد کارمندان: 100~199
فروش سالانه: 6000000-8000000
سال تاسیس: 2012
صادرات کامپیوتر: 90% - 100%
Engineer: 4 persons
Floor area: 12000 square meters
دربارهی ما
-01-
معرفی

Zhejiang Xin Sheng Sanitary Ware Co.، Ltd، یک شرکت خصوصی است که در سال 2012 تاسیس شد و خود را برای طراحی، تولید و فروش انواع حمام و دوش از جمله اتاق کامل دوش، محوطه دوش، غرور حمام، آینه حمام، حمام و دیگر محصولات مرتبط اختصاص داده است. . کارخانه در دلتا رودخانه یانگ تسه واقع شده است، در نزدیکی فرودگاه بین المللی شانگهای، و شما می توانید ما را با سهولت پیدا کنید.

کارخانه 12،000 متر مربع با 50،000،000 مقدار تولید سالانه را با ظرفیت تولید 4،000 مجموعه کامل دوش، 8،000 مجموعه دوش، 3،000 مجموعه حمام، 10000 مجموعه حمام غرور، 20،000 عدد آینه حمام و 12،000 عدد سینی دوش پوشش می دهد.


در حال حاضر 167 کارمند وجود دارد، از جمله 4 مهندس ارشد و 2 کارمند تحقیق و توسعه. صندوق تحقیق و توسعه ما 10٪ از گردش هر ساله دارد. در طول سال، طراحی منحصر به فرد و تجربه حرفه ای ما در بهره برداری از محصولات جدید، ما را قادر به ارائه هنر نوآورانه، کار هنری از محصولات با کیفیت بالا به مشتریان است. ما یک تیم QC حرفه ای داریم و بازرسان ما آماده هستند تا محصولاتی را که مشتریانشان راضی نیستند را شناسایی کنیم تا بتوانیم مشکلاتی را که با آنها مواجه هستیم، بپذیریم.

ارزشهای اصلی

ساخته شده بر پایه جامد

همانطور که در طول سال ها رشد کرده ایم، ارزش های اصلی ما را فراموش نکرده ایم. مانند ستون های فولادی که از ساختار حمایت می کنند، این ارزش های اصلی ستون هایی است که ما را با هم نگه می دارند و ما را قوی می کند. آنها توسط هرکسی در شرکت ما، از بالاترین سطوح مدیریت به هر وابسته به خدمات در طبقه، به اشتراک گذاشته می شوند.

با توجه به این ارزشها، ما منتظر هستیم تا شما بهترین تجربه ممکن برای خرید خانه را بهبود ببخشید.

کار گروهی

فرهنگ ما ارزش فردی است، اما می داند که برنده شدن یک تلاش تیمی است. ما متوجه می شویم که یک تیم بیشتر از مجموع تلاش های فردی است.

به عنوان یک تیم، ما همیشه نیازهای Xinsheng اول قرار داده است. در انجام این کار، ما درک می کنیم و تصدیق می کنیم که چه چیزی برای شرکت ما، مشتریان ما، سهامداران ما و جوامعی که در آن عمل می کنند، مناسب است، برای هر یک از ما مفید است.

ما در محیط اعتماد کار می کنیم، زیرا یک تیم برنده بدون اعتماد وجود ندارد.

مشتری متمرکز

مشتریان کسب و کار ما را مدیریت می کنند. ما درک ما از مشتریان و نیازهای آنها را از طریق یادگیری مداوم افزایش خواهیم داد.

ما مصمم هستیم که بهترین شرایط را برای تامین نیازهای مشتریان برای محصولات با کیفیت، قیمت ها و خدمات داشته باشیم. در حالی که ما از دستاوردهای ما افتخار می کنیم، ما دائما خود را برای بهبود به چالش می کشد.

اشتیاق به اعدام

ما از لحاظ هدفمان از تجربیات مشتریان بالاتر است.

ما مسئولیتپذیری شخصی را برای پاسخگویی به اهداف کسب و کار ما و حمایت از دیگران با همان اشتیاقی که ما به مشتریان می رسانیم، می پذیریم.

ما در تمام زمینه های کسب و کار ما با نیاز به فوری در جهت پاسخگویی به نیازهای مشتریان کار می کنیم.

تمامیت

ما به عنوان یک عضو حیاتی از جوامع که در آن عمل می کنیم، اهمیت و ارزش یک شهروند خوب را درک می کنیم.

ما استانداردهای اخلاقی بالا را حفظ می کنیم، با صداقت و یکپارچگی در تعامل روزانه ما با مشتریان، همکاران، فروشندگان، سهامداران و در جوامعی که در آن فعالیت می کنیم، عمل می کنیم.

ما برای رفتار غیر اخلاقی و ناسازگارانه از صفر برخورداریم.

توجه

ما متعهد به حفظ محيط انعکاس، انصاف و احترام با درک و ارزيابي راه هاي مختلفي هستيم که افراد متفاوت هستند و مي توانند به موفقيت ما کمک کنند.

Trust Cynson
هر روز برای ایجاد اعتماد خود کار کنید
در Cynson ما می خواهیم انتخاب اول شما مورد اعتماد برای همه نیازهای خانه شما باشد. این یک هدف است که ما هر روز تلاش می کنیم با حساس بودن، احترام و حرفه ای بودن شما درست رفتار کنیم. هنگامی که شما به کارخانه Xinsheng می آیند، شما می توانید بسیاری از عناصر منحصر به فرد با هدف اطمینان از تجربه خرید خود لذت بخش و پاداش پیدا کنید. قبل از کسب کسب و کار خود، اعتماد ما را به دست آورید.

-02-
تاریخ

2012 - تاسیس Zhejiang Xinsheng شرکت بهداشتی افزار، آموزشی ویبولیتین،

شروع به تولید اتاق دوش ساده و سینی های دوش.

2013 - اضافه کردن چهار خط تولید به دلیل گسترش بازار.

2014 - برنامه ریزی شرکت تجارت خارجی خود را برای بهره برداری از بازار جهانی و وارد بازار اروپا به موفقیت.

2015 - آینه حمام غرور و آینه حمام با موفقیت توسعه یافته و تبلیغ شده برای فروش.

2016 - تمام محصولات حمام ما در سراسر جهان فروخته شد و کیفیت و تکنولوژی محصولات ما به شدت توسط مشتریان جهانی ما توصیه می شود.

2017 - افزودن دو خط تولید بیشتر به دلیل گسترش بازارها.

2018 - گسترش تیم فروش ما برای ارائه محصولات واجد شرایط ما به مشتریان بیشتر در سراسر جهان و توسعه پایدار و صاف.

2019 - تیم بازاریابی ما دوباره برای توسعه نیازهای شرکت ما گسترش یافته است.

-03-
سرویس

فلسفه کارخانه ما ساده است: برای ارائه خدمات برتر مشتری.

بهترین خدمات سینسون

رایگان پیش فروش مشاوره / نمونه رایگان علامت گذاری

ما 12 ساعت پاسخ سریع قبل از فروش و مشاوره رایگان ارائه می دهیم. هر نوع پشتیبانی فنی برای مشتریان ما در دسترس است.

برای اطمینان از یک تجربه عالی، ما یک تیم خدمات مشتری آگاهانه و لوله کش های مجاز موجود برای کمک به شما در هر مرحله از راه.Whether حمام یا اتاق مهمان و یا مجموعه استاد، ما اختصاص داده شده به کمک به شما در پیدا کردن سبک امضای خود را.

ساخت و آزمایش رایگان نمونه در دسترس است ما می توانیم نمونه را به صورت رایگان ارائه دهیم، اما حمل و نقل توسط مشتریان تامین می شود.

25 روز کاری تحویل سریع

سفارش شما توسط ما ارائه می شود، ما بهترین های ما را امتحان خواهیم کرد تا تحویل سریع به همه شما را تحویل دهیم.

کنترل کیفیت دقیق تولید

a) کنترل مواد اولیه

در ناحیه محلی ما تولید کنندگان مواد خام بسیار زیادی وجود دارد و ارتباط خوبی با آنها برقرار می کنیم، ما مقدار زیادی و پایدار از آنها را تامین می کنیم و آنها را برای ارائه مواد با کیفیت پایدار به ما تضمین می کنیم. آنها فردی را که فقط برای تولید و تحویل مواد ما مسئولیت دارند، مرتکب شده ایم تا کیفیت ایمن را تامین کنیم.


ب) کنترل کیفیت

c1 QC در کارگاه
چهار ناظران برای اطمینان از اطمینان از کیفیت محصولات، بررسی خواهند کرد
c2 QC در بسته بندی
هر جزئیات قبل از بسته بندی بررسی می شود.

ج) کیفیت شکایت می کند

اگر مشتریان کیفیت شکایت را تحمل کنند، ما آن را به تیم خدمات ما فرستادیم. آنها به طور مستقیم به مدیر کارخانه ما گزارش خواهند داد. معمولا 24 ساعته جلسات را با بخش های تولید، خرید و بسته نگه می داریم و در 48 ساعت با بازخورد و راه حل پاسخ خواهیم داد.

برای اطلاعات بیشتر در مورد کارخانه ما لطفا دریابید که با ما تماس بگیرید!

-04-
تیم ما

کار گروهی

فرهنگ ما ارزش فردی است، اما می داند که برنده شدن یک تلاش تیمی است. ما متوجه می شویم که یک تیم بیشتر از مجموع تلاش های فردی است.

به عنوان یک تیم، ما همیشه نیازهای Cynson را برای اولین بار قرار دادیم. در انجام این کار، ما درک می کنیم و تصدیق می کنیم که چه چیزی برای شرکت ما، مشتریان ما، سهامداران ما و جوامعی که در آن عمل می کنند، مناسب است، برای هر یک از ما مفید است.

ما در محیط اعتماد کار می کنیم، زیرا یک تیم برنده بدون اعتماد وجود ندارد.

اطلاعات تماس